Home Analiza Kwantowa

Na tej stronie znajdą Państwo informacje potrzebne do przeprowadzenia analizy.

 

1. Prosimy o wykonanie zdjęcia całej sylwetki na jasnym, jednorodnym tle aparatem cyfrowym. Zdjęcie nie może być wycięte z ujęcia grupowego. Dobrze byłoby, aby zostali Państwo sfotografowani w domu, w pomieszczeniu,w którym najczęściej Państwo przebywają.
2. Do zdjęcia prosimy dołączyć imię, nazwisko, datę urodzenia oraz numer telefonu i przesłać te informacje wraz ze zdjęciem na nasz adres e-mail. 

Jeśli życzą sobie Państwo, aby Quantec wykonał dla Państwa ogólną analizę powyższe informacje będą wystarczające. 


Jeśli mają Państwo dotkliwy problem zdrowotny (ból nogi, ręki, kręgosłupa itp.) czy natury psychicznej lub emocjonalnej (lęki, kłopoty ze snem, problemy z nauką i inne) bardzo prosimy o załączenie takiej informacji. 


Aby pozbyć się problemu optymalne byłoby skorzystanie z terapii. Każda terapia składa się z kilku programów terapeutycznych, co zależy od indywidualnej sytuacji zdrowotnej klienta. Program terapeutyczny służy do zlikwidowania jednego określonego problemu jak np. ból ucha, duszności, bezsenność. Quantec ustala czas trwania programu w odniesieniu do stanu organizmu. Im dłużej borykają się Państwo z jakimś problemem, tym (prawdopodobnie) dłużej będzie trwało nadawanie programu. W stanach ostrych poprawa następuje w ciągu pół godziny do godziny, natomiast w stanach przewlekłych na efekt trzeba poczekać kilka miesięcy. Nawet jeśli dolegliwości ustąpią od razu nie należy przerywać terapii, ponieważ przerwą Państwo wtedy proces oczyszczania i uzdrawiania organizmu, który odbywa się na wielu poziomach. Może się zdarzyć, że dolegliwości wrócą i trzeba będzie zaczynać wszystko od początku.


3. Proszę zapoznać się z krótkim regulaminem:

 

-Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami dotyczącymi działania Quantec'a.
-Zostałam/em poinformowana/y, że Quantec nie jest urządzeniem medycznym.
-Zostałam/em poinformowana/y, iż Quantec jedynie wspomaga leczenie i równolegle z terapią Quantec'a konieczne jest kontynuowanie leczenia konwencjonalnego zgodnie z zaleceniami Państwa lekarza prowadzącego.
-Oświadczam, że biorę całkowitą odpowiedzialność za podjętą decyzję poddania się działaniu Quantec'a i w związku z tymi działaniami nie będę rościć żadnych pretensji.

-Przesłanie przeze mnie zdjęcia wraz z danymi osobowymi jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu i zgodą na przetwarzenie danych w ramach analizy.

quantec kosmos
Wykonanie analizy i terapii odbędzie się po przekazaniu należności na konto firmy.

Po zaksięgowaniu wpłaty na koncie i przesłaniu niezbędnych danych otrzymają Państwo wynik analizy w pliku PDF. Po zapoznaniu się z wydrukiem prosimy o kontakt w celu ustalenia dogodnego dla Państwa terminu rozmowy, aby omówić szczegóły. Zlecenia są realizowane według kolejności zgłoszeń.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji :          

pon.- czw. w godz. 9:00 - 16:00 .

w piątki w godz. 9:00 - 15:00


Ze względu na charakter pracy telefon często jest zajęty lub wyciszony. Oddzwonimy do Państwa najszybciej jak będzie to możliwe.
Przepraszamy za tę niedogodność.
Jeśli mają Państwo pilną sprawę prosimy o przesłanie  e-maila lub sms-a.   

 

Kontakt

e-mail: analiza.kwantowa@gmail.com


 Quantec Małgorzata Górska 

       tel. 797 34 88 08 

ic contact